1954 r.
Kadra S-RKS Start Gniezno: od lewej stoją: trener Jan Małkowiak, Bogusław Cieślewicz, NN, Marian Małkowiak, Sylwester Konieczny, Marian Nowak, Nowakowski, NN, Jerzy Mularczyk, Ryszard Śruba, kierownik drużyny Tadeusz Perczyński, Zenon Szymański, Roman Klimczak, Marian Pluta; od lewej klęczą: Mieczysław Rojewski, Zenon Krajewski, Władysław Konieczny, Marian Stróżyk, Feliks Trzaskawka, Mieczysław Mak, Henryk Fechner.
Rok 1956
Spotkanie z młodzieżową reprezentacją Polski, w której wystąpił Jerzy Mularczyk (czwarty od lewej). Stoją od lewej: Sylwester Konieczny (K), Zbigniew Maćkowiak, Ryszard Zabłocki, Janusz Kaczmarek, Bogusław Cieślewicz, Jan Sekulski, Ryszard Ostrowicki, Józef Klayner, Feliks Trzaskawka, Edmund Śrama, Marian Nowak, Mieczysław Mak.
Rok 1957
Prezentacja drużyn przed spotkaniem na boisku przy ul. Bł. Jolenty.
1957 r.
6. Drużyna SKS Start Gniezno przed spotkaniem ligowym. Od lewej: sędzia Zygmunt Staniszewski, kierownik sekcji hokeja na trawie: Tadeusz Perczyński, Sylwester Konieczny, Ryszard Zabłocki, Tadeusz Kaczmarek, Jerzy Mularczyk, Władysław Konieczny, Jerzy Ciążyński, Ryszard Śruba, Tadeusz Baniewicz, Zenon Krajewski, Hieronim Nowak, Marian Stróżyk.
1962 r.
Drużyna Startu: Od lewej: Zenon Krajewski, Ryszard Ostrowicki, Jurand Krajewski (z tyłu NN), kierownik drużyny Tadeusz Perczyński, Roman Klimczak, Edward Śrama, Hieronim Nowak Klęczą od lewej: Bogusław Cieślewicz, Jerzy Sosiński, Ryszard Śruba, Jerzy Mularczyk, Siedzą od lewej: Władysław Nowak, bramkarz Ryszard Zabłocki.
Sezon 1965/66
Drużyna SKS Start Gniezno na boisku przy ul. Wrzesińskiej 25. Stoją od lewej: Andrzej Dolata, Leszek Ogrodny, Maciej Sytek, trener Jan Małkowiak, NN, NN, Kazimierz Kubiak, Włodzimierz Bogucki. Klęczą od lewej: Zygmunt Prusak, Leszek Rus, Tadeusz Ciężki, Andrzej Lewandowski, Leszek Pajkert.
Sezon 1966/67
Stoją od lewej: trener Maksymilian Małkowiak, Maciej Sytek, Hieronim Nowak, Jerzy Mularczyk, Mirosław Piasecki, Leszek Pajkert, Bogdan Kaczorek, Władysław Nowak, Kazimierz Franek, NN. Klęczą od lewej: Mirosław Smelkowski, Bogdan Bielawski, Zenon Krajewski, Jerzy Cybulski.
1969 r.
Drużyna Startu po spotkaniu z SG Dynamo w Berlinie Hohenschöhausen: Stoją o lewej (w białych koszulkach): Mirosław Piasecki, Bogdan Kaczorek, Jerzy Cybulski, Andrzej Dolata, zasłonięty Jerzy Mularczyk, Kazimierz Franek, Jerzy Sosiński; klęczą od lewej: Władysław Nowak, Zbigniew Białczyk, Tadeusz Ciężki. Siedzi z lewej: Bogdan Bielawski.
Sezon 1969/70
Drużyna SKS Start Gniezno przed spotkaniem z KS pomorzaninem Toruń.. Stoją od lewej: Jan Karpiński, Leszek Pajkert, Jerzy Cybulski, Andrzej Dolata, Łeński, Eugeniusz Małkowiak, Andrzej Narożny. Siedzą od lewej: Marian Gąszczyk, Bogdan Bielawski, Zbigniew Białczyk, Jerzy Sosiński.
Sezon 1973/74
Przed spotkaniem ligowym: Od lewej: Adam Woźniak, Andrzej Narożny, Jerzy Cybulski, Janusz Bogucki, Tadeusz Niesuchorski, Józef Wilkosz, trener Jan Małkowiak, Leszek Pajkert, Eugeniusz Tomkowiak, Ryszard Niesuchorski. Klęczą od lewej: Marian Grzegorski, Roman Woźniak, Grzegorz Banaszak, Bogdan Kaczorek, Henryk Ziółkowski.
1987 r.
SKS Start Gniezno w Venlo-Blerick (Holandia). Stoją od lewej: Eugeniusz Kowalski, Tadeusz Czechański, Grzegorz Czerniak, Krzysztof Mikuła, Sławomir Banaszak, Eugeniusz Borecki, Roman Woźniak, trener Kazimierz Dąbrowski, Roman Baszczyński; Kleczą od lewej: Grzegorz Banaszak, Zdzisław Mak, Marek Kurowski.
Sezon 2002/2003
Brązowi medaliści sezonu 2002/2003. Stoją od lewej: kierownik Wojciech Gozdowski, Marcin Grotowski, Maciej Skibiński, Mariusz Niklas, Maciej Zawadka, Jarosław Brussa, Tomasz Pawlak, Rafał Gąszczyk, Radosław Kossakowski, Robert Grotowski, Mariusz gromadzki, trener Wojciech Jankowski, kierownik sekcji Romuald Jastrzębski. Klęczą od lewej: Tomasz Grześkowiak, Adam Noska, Dawid Majewski, Paweł Tubacki, Szymon Kasprzyk, Mirosław Grotowski, Dawid Trzaskawka, Rafał Fredyk, Grzegorz Goździk, kierownik Dariusz Szymański.
Sezon 2004/05
Brązowi medaliści Halowych Mistrzostw Polski sezonu 2004/2005. Stoją od lewej: trener Wojciech Jankowski, członek zarządu Mieczysław Kukliński, kierownik Wojciech Gozdowski, Tomasz Pawlak, Patryk Pawlak, Mariusz Niklas, Mirosław Grotowski, Robert Grotowski, Marcin Grotowski, Paweł Tubacki, Maciej Zawadka, kierownik Dariusz Szymański. Klęczą od lewej: Maciej Skibiński, Jakub Stranz, Rafał Fredyk, Marcel Lieske, Kaja Zawadka, Zuzanna Brussa, Jarosław Brussa. Leżą: Bartosz Walkowiak, Marcin Trzaskawka..
Sezon 2006/07
Drużyna w sezonie halowym 2006/2007. Stoją od lewej: trener Wojciech Jankowski, sekretarz Romuald Jastrzębski, Mariusz Gromadzki, Robert Grotowski, Arkadiusz Brożek, Tomasz Pawlak, Marcin Grotowski, Maciej Skibiński, kierownik Dariusz Szymański, Klęczą od lewej: Adam Noska, Aleksy Szymański, Piotr Fornalski, Dawid Wojciechowski, Rafał Fredyk, Stefan Macioł.
Sezon 2010/2011
UKH Start 1954 Gniezno: Stoją od lewej: kierownik Dariusz Szymański, prezes Romuald Jastrzębski, Maciej Wejerowski, Mariusz Gromadzki, Michał Kasprzyk, Marcin Grotowski, Arkadiusz Brożek, Robert Grotowski, Rafał Banaszak, Trener Wojciech Jankowski. Klęczą od lewej: Piotr Mikuła, Aleksy Szymański, Miłosz Kasprzyk, Jakub Kaszyński, Grzegorz Jankowski, Michał Poltaszewski, Michał Zasada, Damian Szymański, Piotr Baniewicz.
Sezon 2011/2012
Stoją od lewej: trener Jakub Stranz, Aleksy Szymański, Mariusz gromadzki, Arkadiusz Brożek, Maksymilian Kubale, Marcin Grotowski, Jakub Kaszyński, Błażej Zieliński, prezes Romuald Jastrzębski, członek zarządu Wojciech Jankowski. Klęczą od lewej: Szymon Kosicki, Piotr Mikuła, Paweł Tubacki, Michał Zasada, Michał Frąckowiak, Mateusz Ciężki, Michał Kasprzyk, Damian Szymański, Leży: Rafał Banaszak.
Rok 2013
Drużyna z kibicami po jednym ze spotkań sezonu halowego 2012/2013. Stoją od lewej: Marcin Trzaskawka z córką Emilią, Grzegorz Jankowski, Paweł Tubacki, Mariusz gromadzki, Arkadiusz Brożek, Jakub Kaszyński, trener Jakub Stranz z synem Natanem. Klęczą od lewej; Kierownik Dariusz Szymański, Mateusz Ciężki, Maciej Wejerowski, Damian Szymański, Robert Grotowski, Szymon Kosicki.,

Oficjalna strona klubu UKH Start Gniezno 1954

O krok do celu

Weekend 17-21.05.2017r.

POZNAŃ
Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

21.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 3-1(1-0)
AZS AWF: M.Ferenc(19), Ł.Kurniewicz (51), M.Dawid(58)
Start: P.Tubacki(70r)

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

20.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKH Iuventa – HKS Siemianowiczanka 2-4 (1-1)

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Zabłockiego 4

19.05.2017r.(piątek)
18.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2-5 (1-1)

20.05.2017r.(sobota)
16.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 3-1 (1-0)
Stella:R.Grotowski (9), M.Lewartowski 2 (59r,66r)
Polonia:M.Dydymski  (39r)

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

20.05.2017r.(sobota)
15.30 MP juniorów LKS Gąsawa – KS Warta Poznań 9-1 (3-1)

21.05.2017r.(niedziela)
16.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Warta Poznań 0-5(0-1)
M.Lange 2(6,57), J.Lebioda (39), T.Wachowiak (59), M.Walkowiak (69)


14.00 I liga seniorów LKS Gąsawa – AZS Politechnika Poznańska 4-2(1-1)
Gąsawa:J.Wiśniewski(27),K.Sudoł(37r),M.Substyk(44),M.Strykowski(69r)
AZS PP: R.Gruszczyński 2(31,59r)

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

20.05.2017r.(sobota)
14.30 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 17-0 (8-0)

21.05.2017r.(niedziela
14.00 I liga seniorów KS Pomorzanin Toruń – WZS WKS Grunwald Poznań 3-5(2-1)
Pomorzanin:K.Makowski 2(2r,50k), V.Stretovych (33)
Grunwald: M.Hulbój 4(27,40,42,64k), K.Majchrzak (54)

 

Trzy kroki do celu

Weekend 13-14.05.2017r.

POZNAŃ
Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

11.05.2017r.(czwartek)
19.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – LKS Gąsawa 7-3(4-1)
Grunwald: M.Kasprzyk (19r), W.Rataj 2(20,33),A.Krokosz (23r), A.Miukuła 2(39,69), P.Bratkowski (70r)
Gąsawa: R.Wiśniewski (15r), J.Wiśniewski (60), M.Wrzesiński (66)

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

11.05.2017r.(czwartek)
19.30 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Stella Gniezno 1-2(1-2)
Warta: M.Grochal(16)
Stella:M.Lewartowski(10r),R.Grotowski(11)

13.05.2017r.(sobota)
12.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 3-1 (1-0)

14.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń 2-5(0-2)
AZS AWF:P.Pawlak(43r), M.Gumny(51)
Pomorzanin:F.Sobczak 2(14r,360, K.Makowski 3(16,62r,69k)

Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

14.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno 3-1(0-1)
AZS PP:M.Juszczak(43r), B.Siejkowski(62), M.Mazany(67)
Start:P.Tubacki (23r)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego ul. Sportowa 1

13.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów LKS Rogowo – LKS Gąsawa 3-4 (2-1)
08.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – UKHT Ósemka  Tarnowskie Góry 13-0 (7-0)

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

13.05.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKH Iuventa – UKH Start 1954 Gniezno 2-10 (1-3)

14.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Polonia Środa Wlkp. – LKS Rogowo 2-4(0-2)
Polonia:D.Małecki(41r), J.Krysztofiuk(68)
Rogowo: P.Bernard 2(29r,51r), M.Pluta(34),K.Przywara (69k)

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kompleks Sportowy Siemion, ul. Olimpijska

13.05.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorów HKS Siemianowiczanka – KS Warta Poznań 8-2(4-0)

 

 

 

O czwórkę

Weekend 06-07.05.2017r.

POZNAŃ
Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

07.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska 5-1(3-0)
Grunwald: A.Mikuła 2(9,250, T.Dutkiewicz (13r), M.Hulbój 2(46,57)
AZS PP: R.Gruszczyński (42r)

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

06.05.2017r.(sobota)
10.00 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – KS Warta Poznań 2-1 (2-0)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego ul. Sportowa 1

06.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów LKS Gąsawa – UKH Iuventa Środa Wlkp. 22-0(10-0)

07.05.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Stella Gniezno 4-5(3-3)
Rogowo: A.Nojgebauer 2(11r,34r), M.Kitkowski (25), M.Koperski (62)
Stella: D.Kowalski (6), D.Wojciechowski (28), M.Piechowiak (30), R.Grotowski 2(46r,69)

15.00 I liga seniorów LKS Gąsawa – KS AZS AWF Poznań 4-4(3-1)k.z. 1-3
Gąsawa: P.Antoniewicz (7), M.Strykowski 2(20,58), K.Sudoł (35),
AZS AWF: M.Gumny (26r), M.Ferenc (55), O.Bator (56), J.Deniz (65)

 

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

07.05.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Polonia Środa Wlkp. – KS Warta Poznań
mecz nie odbył się z powodu zalania boiska

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Zabłockiego 4

06.05.2017r.(sobota)
11.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 1-6(0-3)

07.05.2017r.(niedziela)
13.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń 4-4(2-2)k.z. 4-3
Start: A.Szymański (12), M.Grotowski (25),D.Szymański (41r), P.Tubacki (69)
Pomorzanin: K.Makowski 2(5r,52), V.Stretovych (21), Mich. Makowski (45r)

 

TORUŃ
Boisko OSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

06.05.2017r.(sobota)
13.00 MP juniorów KS Pomorzanin Toruń – UKS Jedynka Żnin 3-5 (0-2)

 

TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

06.05.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – HKS Siemianowiczanka 1-13 (0-5)


 

Podwójna dawka

Weekend 22-23.04.2017r.

 

POZNAŃ
Boisko AWF Poznań, ul. Królowej Jadwigi 27/39

22.04.2017r.(sobota)
KS AZS AWF Poznań – AZS Politechnika Poznańska 2-2(0-1)k.z.3-1
AZS AWF: M.Ferenc 2(49,70)
AZS PP: M.Michniak (17), R.Gruszczyński (51r)

23.04.2017r.(niedziela)
KS AZS AWF Poznań – WZS WKS Grunwald  Poznań 0-9 (0-5)
A.Krokosz (9), M.Hulbój  2 (13,41), K.Majchrzak 4 (25,27,33,48),W.Rataj (37),T.Dutkiewicz  (50r)


KS Warta Poznań – LKS Rogowo 5-0(1-0)
M.Wachowiak 2(28r,42), Rohnka (54), M.Walkowiak (65), M.Grochal (67)

Boisko WKS Grunwald, ul. Promienista 27

22.04.2017r.(sobota)
16.00 I liga senior WZS WKS Grunwald Poznań – UKH Start 1954 Gniezno 3-1 (2-0)
Grunwald: Sz.Hutek (21), A.Mikuła (23), M.Kasprzyk (62r)
Start: Ł.Kurowski (39)

Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

 

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Zabłockiego 4

22.04.2017r.(sobota)
15.30 I liga senior KS Stella Gniezno – KS Warta Poznań 4-2(2-0)
Stella: R.Grotowski 3(4,35,58), H.Grotowski (70)
Warta: K.Wybieralski (49), M.Walkowiak (69)

23.04.2017r.(niedziela)
UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 5-4 (2-2)
Start: M.Grotowski 2 (29,37), M Gromadzi (33k),  J Kurowski (64), Brożek (68)
Gąsawa : C.Jędrys (9), K.Sudoł  (31r), M.Strykowski 2 (52,67r)

 

ŚRODA WLKP.
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

23.04.2017r.(niedziela)
KS Polonia Środa Wlkp. – KS Stella Gniezno 1-1(0-0)k.z. 2-3
Polonia: M.Dydymski (69r)
Stella: M.Lewartowski (27r)

 

GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

22.04.2017r.(sobota)
LKS Rogowo – KS Polonia Środa Wlkp. 4-6 (1-3)
Rogowo: M.Pluta (25), P.Bernard 2(54r,58r), J.Bosacki (60)
Polonia: S.Jung (12), M.Głowacki 2(19,36), J.Krysztofiuk (21),M.Kubiak (50r), B.Majek (69)

LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 4-7(2-3)
Gąsawa: K.Sudoł (7), J.Wiśniewski (18),M.Wrzesinski 2(45k,67)
Pomorzanin: A.Rutkowski (4r), K.Szyplik (19), K.Makowski 2(33,40r), M.Janiszewski (59),
                   M.Makowski 2(52r,65r)

 

TORUŃ
Boisko MOSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

23.04.2017r.(niedziela)
KS Pomorzanin Toruń – AZS Politechnika Poznańska 5-2(2-1)
Pomorzanin: M.Kunklewski 2(15,42), V.Stretovych (18), M.Raciniewski (44), A.Rutkowski (49)
AZS PP: R.Gruszczyński 2(35r,39r)

 

 

Grają trzy drużyny Startu

Weekend 08-09.04.2017r.

POZNAŃ

Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/30

08.04.2017r.(sobota)

14.00 MP juniorów KS Warta Poznań – UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 8-0 (2-0)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów KS Warta Poznań – KS Polonia Środa Wlkp. 4-2 (2-1)
Warta: T.Wachowiak  (7), M.Wachowiak (29r),M.Lange (50), M.Grochal (69)
Polonia: M.Wichłacz (32r), M.Kubiak (40k)


Boisko Politechniki Poznańskiej, ul. Przystań 1

09.04.2017r.(niedziela)

12.00 I liga seniorów AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 1-2 (0-0)

AZS PP: R.Gruszczyński  (43)

Gąsawa : M.Wrzesiński  (49), M.Substyk (59)

 

Boisko WKS Grunwald Poznań, ul. Promienista 27

09.04.2017r.(niedziela)

14.00 I liga seniorów WZS WKS Grunwald Poznań – KS Pomorzanin Toruń 9-1 (4-1)

Grunwald : P.Bratkowski  (9r), M.Kasprzyk (19r), A.Mikuła 3 (25,62,68), K.Majchrzak 2 (32,63), T.Marcinkowski 2 (43,48)

Pomorzanin: V.Stretovych  (28r)

 

ŚRODA WIELKOPOLSKA

Centrum Rekreacji Stadion Średzki, ul. Sportowa 12

08.04.2017r.(sobota)
15.00 MP juniorów UKH Iuventa – KS AZS AWF Poznań 1-4 (0-2)

09.04.2017r.(niedziela)
12.00 MP juniorów UKH Iuventa – UKS Jedynka Żnin


GNIEZNO

Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul Zabłockiego 4

09.04.2017r.(niedziela)

12.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS AZS AWF Poznań 2-2 (1-1)k.z.1-4

Start: M.Grotowski 2 (11,40),

AZS AWF : P.Pawlak (25),M.Gumny (51)

14.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – LKS Rogowo 


GĄSAWA

Stadion Gminny im. Leszka Białego, ul. Sportowa 1

08.04.2017r.(sobota)

10.00 MP juniorów UKS Jedynka Żnin – UKH Start 1954 Gniezno 1-5 (0-3)


14.00 MP juniorów LKS Gąsawa – KS Pomorzanin Toruń 14-0 (6-0)

16.00 MP juniorów LKS Rogowo – HKS Siemianowiczanka 4-4 (2-1)k.z.2-3

 

 

Rusza ligowa karuzela

Weekend 01-02.04.2017

POZNAŃ
Boisko AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

01.04.2017r.(sobota)
12.30 MP juniorów KS AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa 1-14

GNIEZNO
Stadion GOSiR im. A. Flinika, ul. Zabłockiego 4

01.04.2017r.(sobota)
11.00 MP juniorów UKH Start 1954 Gniezno – KS Pomorzanin Toruń 3-1 (3-1)
Bramki dla Start Gniezno: J.Kurowski (2'A, 22'A), W.Jaśkowiak (27'A)
Bramki dla Pomorzanin Toruń: W.Rutkowski (7'A)

02.04.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska 4-4 (3-2) (KZ 4-2)
Bramki dla Start Gniezno: M.Grotowski (9', 19'), G.Jarzyński (15'), P. Tubacki (70')
Bramki dla Politechnika Poznańska: M.Komarek (10'), M.Mazany (12'), M.Michniak (25'), R.Gruszczyński (62')

14.00 I liga seniorów KS Stella Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 2-6 (1-3)
Bramki dla Stella Gniezno: M.Lewartowski (34', 70')
Bramki dla Polonia Środa WLKP: M.Dydymski (3', 40'), P.Tomaszewski (12', 27'), M.Głowacki (22', 58')


GĄSAWA
Stadion Gminny im. Leszka Białego, Gąsawa ul. Sportowa 1

01.04.2017r.(sobota)
16.00 MP juniorów LKS Rogowo – KS Warta Poznań 3-4 (1-0)

02.04.2017r.(niedziela)
12.00 I liga seniorów LKS Rogowo – KS Warta Poznań 4-3 (1-1)
Bramki dla LKS Rogowo: M.Pluta (21', 37'), F.Bratkowski (44'), A.Nojgebauer (45')
Bramki dla Warta Poznań: M.Walkowiak (34', 63'), M.Wachowiak (63')

TORUŃ
Boisko MOSiR, ul. Szosa Chełmińska 75

02.04.2017r.(niedziela)
14.00 I liga seniorów KS Pomorzanin Toruń – KS AZS AWF Poznań 4-3 (2-0)
Bramki dla Pomorzanin Toruń: V.Szewczuk (5'A), M.Kunklewski (24'A), M.Janiszewski (44'A), W.Rutkowski (55'A)
Bramki dla AZS AWF Poznań: J.Deniz (43'A), M.Dawid (51'A, 53'A)


TARNOWSKIE GÓRY
Boisko wielofunkcyjne przy Gimnazjum Publicznym nr 4, ul. Janasa 11

01.04.2017r.(sobota)
14.00 MP juniorów UKHT Ósemka Tarnowskie Góry – UKH Iuventa 1-6 (1-2)

 

 

Patroni

Tabela wyników

 


                                                  Otwarte boiska

 TABELA

1 WZS WKS Grunwald Poznań 9  27  71-5
2 KS AZS AWF Poznań 9  23  49-14
3 LKS Gąsawa 9  16  36-33
4 KS Pomorzanin Toruń 9  15  32-19
5 KS Warta Poznań 9  15  39-32
6 KU AZS Politechniki Poznańskiej 8  13  36-33
7 UKH Start 1954 Gniezno 9  12  38-41
8 KS Lipno Stęszew 9    6  12-52
9 LKS Rogowo 9    3  16-66
10 HKS Siemianowiczanka 8    2  16-50

 

 
Tabela Grupy spadkowej
1 UKH Start 1954 Gniezno 12 29 62-45
2 LKS Rogowo 12 27 44-28
3 HKS Siemianowiczanka 12 19 43-43
4 KS Lipno Stęszew 12   7 25-58
 
 
 
Finały Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
w ramach
XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
w sportach letnich
 
Siemianowice Śl., 03-08.07.2018 r.
 
UKH Start 1954 Gniezno - KU AZS Politechniki Poznańskiej 7:1 (4:1)
KS Warta Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 2:6 (1:2)
UKH Start 1954 Gniezno - LKS Gąsawa 6:2 (2:1)
KKS Kolejarz Gliwice - UKH Start 1954 Gniezno 4:7 (0:3)
UKH Start 1954 Gniezno - UKS Plejada Nysa 18:0 (11:0)
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostań naszym fanem